پارچه نسوز چسب دار: مزایا، کاربردها و خواص

المنت فنری
جولای 1, 2017
سیم المنت
سیم المنت
سپتامبر 29, 2023

پارچه نسوز چسب‌دار یکی از محصولاتی است که در صنایع مختلف به کار می‌رود. پارچه نسوز به دلیل دارا بودن خواص منحصر به فرد مانند مقاومت در برابر حرارت، شعله‌ور شدن و اسیدها، برای استفاده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب ما می‌خواهیم به بررسی مزایا، کاربردها و خواص پارچه نسوز چسب‌دار بپردازیم.
برای اطلاع از قیمت خرید پارچه های نسوز و کسب اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید

‌مزایای استفاده از پارچه نسوز

مقاومت در برابر حرارت

پارچه های نسوز مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارند. این پارچه ها معمولا در دماهای بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند، پارچه های نسوز می‌توانند دمایی تا ۱۵۰۰ درجه سلسیوس را تحمل کنند. همچنین در مواردی که پارچه‌های ساده قابل استفاده نیستند، پارچه نسوز چسب‌دار به عنوان یک جایگزین مناسب محسوب می‌شود.

مقاومت در برابر اشتعال

پارچه نسوز چسب‌دار دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر اشتعال می باشد و حتی اگر در معرض حرارت بیش از حد تحمل قرار بگیرند شعله ور نشده و به آرامی تجزیه می شوند.

مقاومت در برابر اسید ها

پارچه نسوز نه فقط در برابر حرارت بلکه در برابر مواد شیمیایی اسید و باز هم مقاوم می باشند، به همین دلیل از پارچه نسوز چسب دار در صنایع شیمیایی نیز استفاده میشود.
برای خرید پارچه نسوز چسب دار همین حالا تماس بگیرید

کاربرد پارچه نسوز چسب دار

پارچه نسوز چسب‌دار در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنایع هوافضا، پزشکی، نظامی، صنایع نفت و گاز و… از این پارچه استفاده می‌شود.
برخی از کاربرد های این پارچه در ارتباط با المنت حرارتی، لباس آتشنشانی و… می باشد.

پارس المنت

گروه صنعتی پارس المنت به عنوان یکی از وارد کنندگان معتبر انواع پارچه نسوز آلمانی در ایران، انواع پارچه‌های نسوز را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار ارائه می‌دهد. این شرکت با بهره گیری از تجربه و دانش فنی متخصصان خود، پارچه‌های نسوز با خواص مطلوب و بهینه را به بازار عرضه می‌کند.

تصاویر پارچه نسوز پارس المنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *