المنت میله ای با خم و جوش سفارشی

المنت میله ای با خم و جوش سفارشی

توانایی ساخت و تولید انواع المنت میله ای با قطر 6-8-10-12-14-16-18 با استیل های مختلف از جمله 304-310-321 و......... جهت مصارف و کاربردهای مختلف با بهترین متریال و المنت اروپایی ، خاک نسوز Mgo2 درجه یک با گارانتی ارائه می شود.

این شرکت مجهز به کارگاه مکانیزه می باشد که آماده ساخت و تولید هرگونه المنت با شکل های سفارشی و جوش نقره و آرگون است.

المنت های میله ای پره دار متنوع ترین و بهترین راه حل های مناسب هستند که در کاربرد های بسیاری استفاده می شوند.المنت های میله ای تقریباً در شکل ها و سایز های مختلفی هستند و بنا بر درخواست متقاضی قابل تغییر می باشد. این نوع المنت ها از سایز 300mm الی 500mm درقطر 6mm الی20mm درولتاژ وتوانهای مختلف قابل ساخت میباشد. انواع این المنته ها شامل المنت فلنج داربرای گرم کردن سیالات٬ المنت فین دار٬ المنت مهره دار و ... می باشد.

به طور متداول استفاده از استیل، استنلس استیل، آلیاژ ضد زنگ و تیتانیوم این المنت ها را اغلب به عنوان اساس و پایه المنت های گرمایشی معرفی نموده است. این المنت ها پوشش خارجی قوی برای حفاظت از فشار های فیزیکی دارند.

موارد استفاده آن بیشتر در کارخانجات بسته بندی - مخازن روغن و آب داغ - خشک کن ها - لوازم خانگی - صنایع پلاستیک و صنایع شیشه و سردخانه ها کاربرد دارند و ....